Kim jest?

Michał Koterski - czyli "Misiek". Wiek, wzrok, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

AKPA

Michał Koterski chyba na zawsze pozostanie w pamięci wielu ludzi jako chłopak, który próbuje odmienić „to be”. To scena kultowa, którą zapamiętają wszyscy. Ale oprócz tego Koterski ma na koncie więcej sukcesów, a także piękną żonę i syna. Kim dokładnie jest „Misiek”?

Wszystko o: Michał Koterski

Data i miejsce urodzenia: 29 grudnia 1979, Kraków
Zawód: aktor, prezenter, satyryk
Żona: Marcela Leszczak (od 2018-obecnie)
Dzieci: Fryderyk (2017)
Waga: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Instagram: @misiekkoterski

Kariera aktorska

Jego debiut odbył się w 1999 roku, kiedy wcielił się w rolę Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego, w firmie Marka Koterskiego - „Ajlawju”. Później pojawił się również w dwóch innych filmach swojego ojca - „Dniu świra” (kultowa scena) i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
Ostatnimi czasy zagrał Adasia Miauczyńskiego w „7 uczuć”, w roku 2018.
Od 2009 roku wciela się w rolę barmana „Kaśka” w serialu „Pierwsza miłość”.


Inne przedsięwzięcia

Kiedyś brał udział w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, gdzie czytał blogi znanych polityków. Później był felietonistą w „Antyliście” w tym samym radiu.
Prowadził galę finałową Miss Polski. Kiedyś prowadził swój talk-show „Misiek Koterski Show”. Brał udział w „Jak oni śpiewają”, „Taniec z gwiazdami” czy „Agent – Gwiazdy”.

Życie prywatne

W 2007 roku Koterski miał problemy z prawem – sąd skazał go za oszustwo na 7 miesięcy kary pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Kiedyś miał problemy z alkoholem i narkotykami.
W 2018 roku ożenił się z modelką – Marcelą Leszczak. Z tego związku mają syna – Fryderyka, który urodził się w 2017 roku. Para ogłosiła rozstanie w 2019 roku, ale formalnie nadal pozostają małżeństwem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO