Kim jest?

Medusa - mistrz zadymki. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube MEDUSA Official

Medusa (a właściwie Adrian Salamon) to polski youtuber, streamer i osobowość internetowa, który urodził się w 1997 roku. Swoją działalność w internecie prowadzi od 19 roku życia. Znany jest z humorystycznych filmów i materiałów, na których prowadzi zabawne rozmowy telefoniczne.

Wszystko o: Meudsa

Pełne imię i nazwisko: Adrian Salamon
Data urodzenia: 1997 rok
Pseudonim: Meudsa
Zawód: influencer / streamer / youtuber
Wzrost: 188 cm
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @medusaoficjalnie


Kariera

Swoją internetową karierę Medusa rozpoczął w wieku 19 lat. Swoje materiały publikuje w serwisie YouTube, gdzie jego kanał może pochwalić się ponad milionem subskrybentów. Największą popularność Adrianowi Salamonowi przyniosły śmieszne rozmowy telefoniczne, podczas których wkręcał on swoich rozmówców, a widzów doprowadzał do niekontrolowanych napadów śmiechu. Zdarza się, że influencer prowadzi także transmisje z gier komputerowych i komentuje wydarzenia związane z siecią. Na swoim koncie ma także debiut w oktagonie organizacji Fame MMA. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych osobowości internetowych w naszym kraju.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego twórcy wiadomo niewiele, strzeże on bowiem swojej prywatności w sieci. Jego codzienność, projekty i przedsięwzięcia śledzić można za pośrednictwem kanałów w mediach społecznościowych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO