Kim jest?

Mateusz Murański - fighter i aktor. Wiek, wzrost, walki, filmy, Instagram, ojciec, dziewczyna

YouTube / MMA Rocks

Mateusz Murański to obecnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie freak fightów. Jest także aktorem i oglądać go możemy w programach i produkcjach telewizyjnych. Postacią znaną w sieci jest także jego ojciec, z którym Mateusz ma bardzo silną więź.

Wszystko o: Mateusz Murański

Pełne imię i nazwisko: Mateusz Murański
Data urodzenia: 10 grudnia 1994
Wzrost: 182 cm
Waga: ok. 95 kg
Pseudonim: Muran
Zawód: influencer / zawodnik MMA / aktor
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @mateusz_muranski


Kariera

Mateusz Murański to absolwent Szkoły Aktorstwa i Musicalu. Na swoim koncie ma występy w programach telewizyjnych i filmach. Największą popularność przyniosły mu jednak występy w roli zawodnika na galach freak fightowych, gdzie mierzy się z osobami, z którymi najczęściej jest skonfliktowany. W potyczkach słownych często wspiera go ojciec, z którym Mateusz ma bardzo silną i często podkreślaną relację. W swoich sportowych pojedynkach mierzył się między innymi z Arkadiuszem Tańculą i Kasjuszem Życińskim. Prężnie działa także w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników serwisu. Przekłada się to także na zainteresowanie jego walkami, które zawsze jest bardzo wysokie.

Życie prywatne

Mateusz Murański strzeże swojej prywatności. Co jakiś czas media donoszą o jego potencjalnych związkach czy relacjach. Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie zawodnik Fame MMA jest singlem i skupia się na treningach.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO