Kim jest?

Mateusz Kaniowski - ekspert od MMA. Wiek, wzrost, MMA, Instagram, dziewczyna

YouTube/Mateusz Kaniowski

Mateusz Kaniowski to obecnie jeden z najpopularniejszych dziennikarzy, którzy zajmują się tematyką mieszanych sztuk walki. Oglądać go możemy między innymi w roli prowadzącego na konferencjach federacji High League.

Wszystko o: Mateusz Kaniowski

Pełne imię i nazwisko: Mateusz Kaniowski
Data urodzenia: 7 maja 1994
Zawód: dziennikarz / youtuber
Wzrost: 190 cm
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @kanu_dziennikarz


Kariera

Mateusz Kaniowski swoją dziennikarską karierę rozpoczynał na stażu w radiu Eska. Na studia przeprowadził się do Warszawy i był pracownikiem między innymi Telewizji Republika i TVN24.
W ostatnich latach zrobił ogromną karierę w internecie, gdzie między innymi przeprowadzał wywiady z gwiazdami freakowych organizacji. Obecnie prowadzi własny kanał na YouTube, jest także współprowadzącym konferencje organizacji High League. Na swoim koncie ma także wywiady w innych federacjach (KSW, FFF, FAME UK, FEN, AFN, PLMMA, Bablion MMA). Jego popularność ma odzwierciedlenie w mediach społecznościowych. Jego instagramowy profil śledzi obecnie ponad sto tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym dziennikarza wiemy niewiele. Rzadko dzieli się on bowiem swoimi prywatnymi informacjami w mediach społecznościowych. Nieznany jest także obecny status jego związku.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO