Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Marta Manowska uratowała życie 90-letniej kobiecie. Co takiego zrobiła?. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Marta Manowska na reszcie może wrócić do pracy, na plan programu „Rolnik szuka żony”, który dał jej przepustkę do popularności w show-biznesie. Na swoim Instagramie jednak wstawiała sporo zdjęć i dzieliła się z obserwatorami tym, czym zajęła się, podczas kiedy miała przymusową przerwę od pracy. Widać, że udzielała się charytatywnie i wspierała ważną akcje „Obiady dla bohaterów”, czyli rozwoziła jedzenie polskim kombatantom. Jak się okazuje - podczas jednej z wizyt wykazała się niesamowitą odpowiedzialnością i potrafiła zachować zimną krew, ratując tym samym życie 90-letniej kobiecie. 

 


Marta Manowska bohaterką 

Magazyn „Świat&Ludzie” przekazał, że podczas jednej z wizyt Marta Manowska uratowała życie 90-letniej kobiecie. Staruszka bardzo źle się poczuła, a jej ciśnienie bardzo skoczyło. Manowska zadzwoniła po pogotowie, a do jego przyjazdu wspierała kobietę i nie odstępowała jej o krok. 

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda TVP pokazuje, jak wielkie ma serce. Chętnie angażuje się we wszystkie akcje charytatywne i pomaga różnym grupom ludzi jak tylko może. Nic więc dziwnego, że ludzie ją uwielbiają. 

Już niebawem ponownie będzie można oglądać Manowską w programach, które prowadzi, czyli „Sanatorium miłości”, „Rolnik szuka żony” oraz „The Voice Senior”. 

Gratulujemy takiej postawy! 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO