Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mario Pasalic kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Wikimedia / CC license

Mario Pasalic urodził się 9 lutego 1995 roku w Moguncji. Jest chorwackim piłkarzem, który występuje na pozycji pomocnika w klubie Atalanta Bergamo oraz reprezentacji Chorwacji.

Wszystko o: Mario Pašalić

Imię i nazwisko: Mario Pašalić
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 9 lutego 1995 / Moguncja
Wzrost: 188 cm
Waga: 82 kg
Żona: Marija Grbeša (od 2019)
Instagram: @pasalicmario


Kariera

Mario Pašalić swoją piłkarską karierę zaczynał jako nastolatek. Pierwszymi klubami w jego karierze były juniorskie drużyny GOŠK Kaštel Gomilica i Hajduk Split. To z tego ostatniego zespołu przeniósł się w 2014 roku do angielskiej Chelsea Londyn. Przebicie się do pierwszego zespołu The Blues nie było jednak łatwe i chorwacki piłkarz wielokrotnie udawał się na wypożyczenia. Reprezentował wówczas barwy klubów takich jak: Elche CF, AS Monaco, A.C. Milan, Spartak Moskwa czy Atalanta Bergamo. To właśnie ta ostatnia drużyna zdecydowała się na transfer zawodnika i to tam gra on obecnie. Mario Pašalić to także reprezentant Chorwacji, który w narodowej kadrze zadebiutował w 2014 roku. Obecnie wyceniany jest na 25 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym chorwackiego piłkarza wiadomo niewiele. W mediach znaleźć można informacje, że od 2019 jego żoną jest Marija Grbeša.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO