Kim jest?

Marcin Miller - lider zespołu Boys. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Marcin Miller jest polskim piosenkarzem, kompozytorem i autorem tekstów. Od wielu lat jest wokalistą zespołu disco polowego Boys, z którym wylansował wiele powszechnie znanych hitów. Poznajcie lepiej Marcina Millera!

Wszystko o: Marcin Miller

Data i miejsce urodzenia: 27 maja 1970, Prostki
Pseudonim: Żabka
Zawód: piosenkarz, autor tekstów
Partnerka: Anna (1990)
Dzieci: Alan, Adrian
Wzrost: 178 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @marcinmillerboys

Młodość

Jest dzieckiem Marii i Waldemara Millerów, którzy pracowali w Przedsiębiorstwie Sprzętu i Transportu Wodno-Melioracyjnego w Grajewie. Swojemu przedwcześnie zmarłemu ojcu poświęcił piosenkę „Po prostu Waldi”.
W dzieciństwie uczęszczał do ogniska muzycznego, które było prowadzone przez Stanisława Sasinowskiego. Ukończył liceum ekonomiczne przy Zespole Szkół Rolniczych w Ełku. Przez trzy miesiące był studentem na AGH w Krakowie.


Kariera

Od 1990 roku jest liderem i wokalistą zespołu Boys, z którym udało mu się wydać 21 albumów. Rozsławili takie przeboje jak „Jesteś szalona”, „Łobuz” czy „Chłop z Mazur”.
Równolegle z działalnością zespołową, wydał dwa swoje solowe albumy studyjne: „Zakochany facet” i „Wciąż zakochany”.
Występował gościnnie w kilku filmach, a także pojawił się w filmie dokumentalnym „Boys – Extraklasa”. W 2016 roku założył markę odzieżową „MillerTulipan”.
Był uczestnikiem „Tańca z gwiazdami” czy „Big Brother VIP”. Od 2012 roku jest prowadzącym i jurorem programu „Disco Star”, który emitowany jest na antenie „Polo TV”.

Życie prywatne

Ma żonę Annę, którą poznał w 1988 roku. Para pobrała się w 1990 roku. Mają dwóch synów – Alana i Adriana. Miller jest również… dziadkiem! Ma wnuka o imieniu Michał. Mieszkają w Ełku.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO