Kim jest?

Marcin Dubiel – jeden z najpopularniejszych youtuberów. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

instagram.com/@marcindubiel

Marcin Dubiel to popularny polski youtuber, który prowadzi jeden z najchętniej subskrybowanych kanałów w kraju. Od czasu, gdy opublikował swój pierwszy filmik, jego kanał zdobył już blisko 1,39 mln subskrypcji. Dużą popularność przyniosła mu przynależność do Teamu X, który stworzył wraz ze Stuu, Julią Kosterą, Natalią Karczmarczyk, Kacperem Blonskym i Lexy Chaplin. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: Marcin Dubiel

Data i miejsce urodzenia: 24 października 1996, Katowice
Zawód: youtuber
Partner: Nikola Stajszczak (2019; rozstanie)
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @marcindubiel


Kariera

Marcin Dubiel swój kanał w serwisie YouTube założył w 2014 roku. Zanim to zrobił, był znany ze strony ask.fm, na której ciągle jest aktywny. Na YouTube zadebiutował filmem „Świąteczna furia”, w którym żartobliwie komentował zachowania ludzi w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na kanale youtubera można znaleźć filmiki o różnorodnej tematyce – Dubiel zamieszcza na nim liczne vlogi, challenge i nagrania, na których wkręca innych youtuberów. Dużą popularność przyniosła mu szczególnie seria „Chore Snapy Widzów”. W filmikach Dubiela nieraz pojawia się jego młodsza siostra Tosia, która stała się bohaterką nagrań „Siostra robi mi make-up”, „Pizza challenge z siostrą” czy „Haul zakupowy z siostrą”. Youtuber często gości na swoim kanale kolegów po fachu, między innymi Naruciaka, Stuu czy JDabrowskiego. Jego gościem był również Cezary Pazura.

Życie prywatne

Youtuber był związany z Nikolą Stajszczak, która jest popularną influencerką. W pewnym momencie pojawiły się informacje o kryzysie w ich związku i w 2019 roku Marcin Dubiel ogłosił, że rozstał się ze swoją dziewczyną.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO