Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mandaryna i Michał Wiśniewski znowu razem! Lider zespołu Ich Troje nie przestaje zaskakiwać

AKPA

Michał Wiśniewski i Mandaryna tworzyli niegdyś jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Początkowo Mandaryna pracowała jako choreograf oraz tancerka zespołu Ich Troje, a później stała się również piosenkarką. Wkrótce okazało się, że ją oraz lidera zespołu łączy głębokie uczucie i w 2002 roku została żoną Michała Wiśniewskiego. Ślub był wielkim medialnym wydarzeniem. Ceremonia odbyła się w Kirunie na biegunie północnym i w całości była transmitowana w programie „Jestem, jaki jestem”, w którym Wiśniewscy obnażali przed całą Polską tajniki swojego prywatnego życia.

Wielkie rozstanie

Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego nie przetrwał zbyt długo. W 2006 roku para podjęła decyzję o rozwodzie. Ich rozstanie przez długi czas było tematem pierwszych stron gazet, a skłócona para nie szczędziła sobie w wywiadach gorzkich słów. Wkrótce jednak, kierując się dobrem ich wspólnych dzieci, Xaviera i Fabienne, postanowili dojść do odpowiedniego porozumienia.


Okazuje się, że relacje byłych małżonków wyglądają teraz lepiej, niż można się było spodziewać. Mandaryna i Wiśniewski w ostatnim czasie postanowili po latach ponownie połączyć swoje siły na polu zawodowym. Zespół Ich Troje zaprosił właśnie do współpracy piosenkarkę wraz z jej tancerzami z Mandaryna Dance Studio. Poinformował o tym na swoim Facebooku Michał Wiśniewski, który nie ukrywał, że bardzo cieszy się na myśl o rozpoczęciu współpracy:

Mimo pandemii my nadal ciężko pracujemy nad jubileuszem i ubolewamy zarówno nad jego przełożeniem, jak i co za tym idzie, opóźnieniem w premierze naszego dziesiątego albumu. Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Być może zabrzmi to nieelegancko, ale dobrze wrócić czasami na „stare śmieci”. Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki!

Nie jest to pierwszy raz, gdy lider Ich Troje zaprasza do współpracy byłą małżonkę. W marcu tego roku do zespołu wróciła Anna Świątczak, z którą Wiśniewski był związany w latach 2006-2011. Wówczas dosyć niejasna stała się sytuacja zaangażowanej trzy lata temu do pracy w zespole Agaty Buczkowskiej. Wkrótce się okazało, że zespół zrezygnował z dalszej współpracy z piosenkarką. Z pewnością powrót Mandaryny na łono Ich Troje będzie niezłą gratką dla fanów. Można się jedynie zastanawiać, jak zareaguje na to ostatnia i piąta żona muzyka, Pola, którą Wiśniewski poślubił w tym roku.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO