Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Na świecie pojawił się jej trzeci syn. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Na tę informację czekali wszyscy od wielu tygodni. Przedłużający się termin porodu był zapewne bardzo uciążliwy dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, a przyszły tata nie mógł już doczekać się, aż weźmie w ręce swoje upragnione dziecko. I stało się. 10 czerwca przyszło na świat pierwsze, wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek urodziła 

Najbardziej wyczekiwane dziecko w Polsce pojawiło się już na świecie. Małgorzata Rozenek urodziła swojego trzeciego syna, a tym samym wydała na świat pierwsze dziecko Radosława Majdana. 

 


Przypomnijmy, że od początku wszyscy interesowali się żywo ciążą gwiazdy. O wspólne dziecko celebryci starali się od trzech lat i za każdym razem coś nie wychodziło. Przez ten czas Rozenek-Majdan starała się „odczarować” temat in-vitro i bardzo się w tej kwestii udzielała. Aż w końcu, kiedy prawie traciła nadzieję, udało jej się zajść w ciążę. Poinformowała o tym w grudniu 2019 roku. Od tego czasu wszyscy czekali na rozwiązanie. Ostatnie tygodnie jednak wydawały się bardzo długie - jednak Rozenek spędziła je z rodziną, wyprawiła urodziny swoim synom, a nawet zdążyła odpocząć w SPA. 

Jako pierwszy zdjęciem synka pochwalił się Radosław Majdan, który napisał również jak nazywa się malec: 

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO

Gratulujemy narodzin syna!


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kodArtykuły powiązane

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO