Kim jest?

Małgorzata Godlewska – rozśpiewana celebrytka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Małgorzata Godlewska jest polską celebrytką. Największą popularność zdobyła wykonując wraz z siostrą Esmeraldą covery znanych utworów. Obecnie prowadzi również karierę solową i wciąż zamieszcza w serwisie YouTube kolejne nagrania. Jej śmiałe aranżacje nieraz szokują internautów. Co ciekawe, bardzo niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Małgorzata Godlewska

Data i miejsce urodzenia: data urodzenia nieznana, Malbork
Zajęcie: celebrytka
Partner: brak informacji
Dzieci: syn
Wzrost: ok. 173 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @malgorzata_godlewska_official


Kariera

Małgorzata Godlewska zyskała popularność dzięki przeróbkom znanych piosenek, które wykonywała razem ze swoją siostrą, Esmeraldą. Nagrywały wspólne filmiki, które publikowały w serwisie YouTube. Stworzyły między innymi przeróbki utworu „Pada śnieg” i kolędy „Cicha noc”. W 2018 roku nagrały własny hit zatytułowany „Tak to my”. Celebrytki chciały zszokować publiczność, wykonując piosenki ubrane w skąpe i wyzywające stroje. Filmiki sióstr wywołały falę skrajnych emocji i wiele negatywnych komentarzy ze strony internautów. Ten odbiór nie zniechęcił jednak Małgorzaty i Esmeraldy do kontynuowania swojej działalności. W pewnym momencie Małgorzata zaczęła nagrywać solowe utwory i stworzyła teledyski z własnymi wersjami hymnów narodowych, w tym Stanów Zjednoczonych, Niemiec oraz Polski. Celebrytka nagrała również klipy między innymi do „Roty”, „Warszawskich Dzieci” i piosenki „Być kobietą”.

Życie prywatne

Celebrytka pilnie strzeże swojej prywatności i nie ujawnia tożsamości swojego partnera. Ma syna, którego imię również pozostaje owiane tajemnicą.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO