Kim jest?

Maja Sablewska - prowadząca "Sablewskiej sposób na...". Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż

AKPA

Maja Sablewska najbardziej znana jest z tego, że była menadżerką Dody. Udało jej się jednak dotrzeć do telewizji, gdzie miała szansę stworzyć, a także wypromować swoje programy. Kim jest Maja Sablewska? Z kim się spotyka?

Wszystko o: Maja Sablewska

Pełne imię i nazwisko: Maja Krystyna Sablewska
Data i miejsce urodzenia: 5 kwietnia 1980, Sosnowiec
Zawód: menadżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, osobowość telewizyjna
Partner: Wojciech Mazolewski
Dzieci: brak
Wzrost: 176 cm
Waga: ok. 55 kg
Instagram: @sablewska


Kariera

W 1996 roku założyła fanklub Natalii Kukulskiej, aż w końcu udało jej się zbliżyć do swojej idolki. Kiedyś Kukulska poprosiła Sablewską o opiekę nad jej dzieckiem, więc wyjechała z Sosnowca do Warszawy, przerywając tym samym studia na kierunku geografii.
Zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz, która zajmowała się wtedy wytwórnią Universal Music Polska – została jej asystentką. Występowała gościnnie w programie „Jestem jaki jestem”. W wytwórni Universal Music Polska zajmowała się sprawami polskich artystów m.in. zespołem Virgin. Wkrótce, po rozpadzie zespołu, Doda powierzyła jej pieczę nad swoją karierą.
Później była również menadżerką Mariny Łuczenko i Edyty Górniak. Zasiadła w 2011 roku w programie „X Factor”, jednak jej przygoda skończyła się po 1. sezonie. Jednocześnie została zwolniona przez gwiazdy. Później przez rok zajmowała się Tolą Szlagowską, z zespołu „Blog 27”, ale wkrótce zakończyła karierę jako menadżerka gwiazd.
Wkrótce, jako doradca wizerunkowy, zaczęła pracę z Rimmel, a także Mohito. W 2013 roku rozpoczął się jej autorski program „Sablewskiej sposób na modę”.
Zrealizowała również „Sablewskiej sposób na...”, a także „Sablewska od stylu”. Ma na swoim koncie dwie książki „10 sposobów na modę” i „Sposoby na zdrowy styl życia”.

Życie prywatne

Maja Sablewska spotyka się, ponownie, z muzykiem jazzowym Wojtkiem Mazolewskim. Kilkakrotnie już nie wyszedł im związek, ale ostatecznie para zawsze ląduje w swoich ramionach.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO