Kim jest?

Magdalena Schejbal – gwiazda „Szpilek na Giewoncie”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Magdalena Schejbal jest polską aktorką filmową i teatralną. Największą popularność przyniosły jej role w serialach „Kryminalni”, „Szpilki na Giewoncie” i „Blondynka”. Znana jest również z serialu „Na dobre i na złe”. Prowadziła w radiowej Czwórce audycję „Schejbalanga”, a także była jurorką w programie „Kilerskie Karaoke” w telewizji Eska TV. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Magdalena Schejbal

Pełne imię i nazwisko: Magdalena Ewa Schejbal
Data i miejsce urodzenia: 7 lutego 1980, Wrocław
Zawód: aktorka
Partner: Michał Rogoziński (rozstanie), Sławomir Zięba-Drzymalski (obecnie)
Dzieci: Ignacy (2009), Aniela (2011)
Wzrost: 163 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @magdaschejbal


Kariera

Magdalena Schejbal karierę rozpoczęła już w dzieciństwie od występu w programie „Truskawkowe lato”. Następnie współpracowała z Małgorzatą Potocką przy serialu „Ja i moje życie”. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2001 roku w filmie „Głośniej od bomb” - za swój debiut otrzymała nagrodę prezydenta Gdyni. W 2002 roku wcieliła się w jedną z głównych ról w „Superprodukcji”. Po rozpoczęciu studiów w szkole teatralnej we Wrocławiu zaczęła gościnnie pojawiać się w serialach „Kasia i Tomek” oraz „Fala zbrodni”. Przełom w jej karierze nastąpił w 2004 roku, gdy otrzymała rolę w serialu „Kryminalni”, która przyniosła jej ogólnopolską popularność. W 2010 roku dostała rolę Ewy Darskiej w „Szpilkach na Giewoncie”, za którą była nominowana do Telekamery i otrzymała nagrodę w plebiscycie Róże Gali. W tym czasie dołączyła też do obsady „Blondynki”. Od 2016 roku występuje w serialu „Na dobre i na złe.

Życie prywatne

Aktorka ze związku z Michałem Rogozińskim ma syna Ignacego, który urodził się w 2009 roku. Z kolei ze związku ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim ma urodzoną w 2011 roku córkę Anielę.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO