Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Magdalena Różczka - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Magdalena Różczka jest polską aktorką filmową, teatralną i dubbingową, którą można wielokrotnie było oglądać zarówno w serialach telewizyjnych, jak i kinowych hitach. Jej głos w dubbingowanych przez nią produkcjach jest nie do podrobienia. Poznajcie lepiej Różczkę. 

Wszystko o: Magdalena Różczka 

Data i miejsce urodzenia: 27 lipca 1978, Nowa Sól 
Zawód: aktorka 
Partner: Jan Holoubek 
Dzieci: Wanda, Helena, trzecia córka 
Wzrost: 172 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @magdalena_rozczka 

Młodość 

Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 8 w Nowej Soli, a potem w Liceum Ekonomicznym. W szkole średniej wykazywała już zainteresowanie aktorstwem, kiedy to grała w amatorskim teatrze „Terminus A Quo”. W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. 

 


Kariera 

Zanim zawodowo zajęła się aktorstwem, studiowała przez pół roku informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim, a także pracowała w drogerii. Pracowała również jako protokolantka. Studiowała również socjologię, ale trwało to dwa lata. Pojawiała się w takich produkcjach jak „Lejdis”, „Lekarze”, „Usta Usta” czy „1800 gramów”. Jest, od 2010 roku, ambasadorem dobrej woli UNICEF. 

Życie prywatne 

Była związana ze scenarzystą Michałem Marcem, z którym ma córkę Wandę. W 2014 roku urodziła drugą córkę - Helenę, ze związku z Janem Holoubkiem. Ma również trzecią córkę, która przyszła na świat w 2020 roku. Jest wegetarianką. 
Magdalena Różczka - jej najlepsze roleMagdalena Różczka to polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa. W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Zanim została zawodową aktorką - studiowała przez pół roku informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pracowała również jako protokolantka w sądzie rejonowym i studiowała socjologię. Zadebiutowała w 1997 roku w „Klanie”. Największą popularność przyniosła jej rola w „Samo życie”, a następnie w „Lejdis”. Grała również w „Czasie honoru” czy „Usta Usta”. Wybraliśmy pięć jej najlepszych produkcji. 

 Magdalena Różczka - najlepsze role 

1. „1800 gramów”, reż. M. Głowacki (2019)
2. „Lekarze”, reż. F. Zylber (2012)
3. „Lejdis”, reż. T. Konecki (2008)
4. „Po prostu przyjaźń”, reż. F. Zylber (2016)
5. „Rozmowy nocą”, reż. M. Żak (2008)

Jeśli zastanawiacie się, gdzie będziecie mogli w najbliższym czasie zobaczyć Różczkę, to polecamy serial „Fucking Bornholm”, a także takie filmy jak „Listy do M. 4” czy „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO