Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Magdalena Kumorek - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera

AKPA

Magdalena Kumorek to polska aktorka filmowa i teatralna, którą wiele osób na pewno zna z jej roli w serialu „Przepis na życie”. Jest również wokalistką, która w niesamowity sposób śpiewa Osiecką. Co jeszcze o niej warto wiedzieć? 

Wszystko o: Magdalena Kumorek 

Data i miejsce urodzenia: 14 sierpnia 1979, Pyskowice 
Zawód: aktorka, wokalistka 
Partner: Piotr Dziubek (mąż)
Dzieci: Franciszek, Nina 
Wzrost: ok. 166 cm 
Waga: ok. 65 kg
Instagram: @magdalena.kumorek.official

 


Kariera

W 2000 roku zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej, a także drugie miejsce w Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną w Olsztynie. W 2000 roku otrzymała również Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lublinie. 

W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała w 2001 roku w „Poranku kojota”. Później grała w „Samo Życie” i „Teraz albo nigdy”. Na pewno wiele osób zna ją z serialu „Przepis na życie”. 

Życie prywatne 

Jest żoną kompozytora Piotra Dziubka. Ma z nim dwoje dzieci: syna Franciszka oraz córkę Ninę. Jest wegetarianką. 
Magdalena Kumorek - gwiazda Przepisu na Życie. Najlepsze roleMagdalena Kumorek urodziła się 14 sierpnia 1979 roku w Pyskowicach. Ma wiele osiągnięć, jeśli chodzi o... konkursy muzyczne. Zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej w 2000 roku, a także drugie miejsce w Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną w Olsztynie. W 2000 roku otrzymała także Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie. W 2001 roku dostała II nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Nagrodę Publiczności. W 2002 roku została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Grała w produkcjach takich jak "Poranek Kojota", "Samo życie" czy "Słaba płeć?". Zobaczcie jej najlepsze role filmowe i serialowe. Magdalena Kumorek - najlepsze role 

1. Poranek kojota, reż. O. Lubaszenko, 2001
2. Układ zamknięty, reż. R. Bugajski, 2013
3. 80 milionów, reż. W. Krzystek, 2011
4. Przepis na życie, reż. M. Rogalski, Ł. Wiśniewski, 2011-2013
5. Słaba płeć?, reż. K. Lang, 2015

Zobaczcie również takie produkcje z jej udziałem jak "Samo życie" oraz "W głębi lasu". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO