Ukrywała to pół roku

Maffashion podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami: "Moje dziecko" kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

AKPA

W mediach naprawdę gorąco - wszystko za sprawą informacji o rzekomej ciąży influencerki Maffashion. Celebrytka jakiś czas temu rozstała się Czarkiem Jóźwikiem i zaledwie chwilę później związała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka nigdy nie ukrywała, że marzy jej się dość duża rodzina, a kiedy tylko przyznała, że myśli o dziecku - zaczęły się spekulacje. Najwyraźniej celebrytka postanowiła wykorzystać to zamieszanie i ogłosiła nowinę, którą ukrywała przez pół roku. 

 


Maffashion założyła markę odzieżową 

Moment, który wybrała blogerka, aby ogłosić, że ma swoją markę odzieżową, jest dość zastanawiający. Ponadto ma sporo wspólnego z tym, co mówi się o jej życiu prywatnym. Maffashion faktycznie ogłosiła „radosną nowinę” i opowiedziała o „swoim dziecku”. Nie jest to jednak dziecko, którego spodziewa się z aktorem/raperem. Jest to… marka odzieżowa. Kuczyńska, po pół roku, postanowiła przyznać się, że jest ona współzałożycielką marki Eppram. Na swoim Facebooku zamieściła post i obszerne wyjaśnienie: 

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! Eppram wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu... ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”.

Jesteśmy zaskoczeni, ale jednocześnie ciekawi nas jak Maff postanowi odnieść się do coraz to głośniejszych plotek o ciąży. I czy w ogóle zdecyduje się zabrać głos w tej sprawie. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO