Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Madelaine Petsch - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, plotki, YouTube, kariera. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com

Madelaine Petsch to amerykańska aktorka, która najbardziej popularna jest od momentu swojej roli w serialu "Riverdale". Wcieliła się tam w charakterną Cheryl Blossom. Ale na swoim koncie ma wiele innych ról, w których możecie ją oglądać. Zasadnicze pytanie brzmi - czy wiecie o niej wszystko? 

Wszystko o: Madelaine Petsch 

Pełne imię i nazwisko: Madelaine Grobbelaar Petsch 
Data i miejsce urodzenia: 18 sierpnia 1994, Port Orchard 
Zawód: aktorka 
Partner: brak 
Wzrost: 167 cm 
Waga: ok. 52 kg
Instagram: @madelame
YouTube: Madelaine Petsch 

Wczesne życie 

Madelaine w wieku trzech lat ogromnie interesowała się tańcem, więc rodzice zapisali ją na naukę tańca. W teatrze zaczęła występować już dwa lata później. Pierwsze 10 lat rozdzielała na życie w Afryce Południowej (skąd pochodzą jej rodzice), a Port Orchard. Wielokrotnie poniżano ją w szkole ze względu na rude włosy, afrykański akcent i wychowywanie się be religii. Uczęszczała do szkoły w Tacomie, a po zakończeniu studiów przeprowadziła się do Los Angeles. Ma brata. 


Kariera 

Madelaine pojawiła się w kampanii reklamowej Coca-Coli w 2014 roku. W 2016 roku udało jej się dostać rolę w serialu "Riverdale", gdzie wciela się w Cheryl Blossom. W 2018 roku dołączyła do obsady "Polaroida" jako Joanne Flame. Madelaine wypuściła również swoją własną kolekcję okularów. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie często opowiada o swoim życiu, zajęciach, aktorstwie i zaprasza do niego przyjaciół. 

Życie prywatne 

W wieku 14 lat zdecydowała się na bycie weganką. Od około 2017 roku była w związku z piosenkarzem Travisem Millsem, ale rozstali się w lutym 2020 roku. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO