Kim jest?

Lili Reinhart - Betty z Riverdale. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

flickr.com

Lila Reinhart to amerykańska aktorka, którą większość zapewne kojarzy z roli w serialu "Riverdale", gdzie gra główną rolę. Ale nie jest to jej jedyna rola! Sprawdźcie, co jeszcze wiadomo o Lili i sprawdźcie się, na ile ją znacie. 

Wszystko o: Lili Reinhart 

Pełne imię i nazwisko: Lili Pauline Reinhart 
Data i miejsce urodzenia: 13 września 1996, Cleveland 
Zawód: aktorka 
Partner: Cole Sprouse (2018-2020; rozstanie)
Wzrost: 168 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @lilireinhart

Wczesne życie 

Lily urodziła się w Cleveland, a wychowywała się w pobliskim miasteczku Bay Village. W wieku 10 lat zaczęła rozwijać się aktorsko, w śpiewaniu i tańcu. Prosiła mamę, aby ta puściła ją na przesłuchania do Nowego Jorku. W wieku 18 lat przeprowadziła się do Los Angeles, aby rozwijać aktorstwo i była bardzo blisko, aby zrezygnować... 


Kariera 

Udało jej się gościnnie wystąpić w serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna" i od tego zaczęła się jej kariera. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Dobry sąsiad", "Królowie lata" czy "Pani Stevens". Od 2016 roku wciela się w rolę Betty Cooper w serialu "Riverdale". Wcześniej pracowała również nad serialem "Jak nie zwariować z tatą". Zagrała także w takim hicie jak "Ślicznotki". Wydała swój tomik poezji. 

Życie prywatne 

Lili jest bardzo otwarta na temat swoich zmagań z depresją, na którą chorowała. Przyznała, że granie w "Riverdale" pomogło jej pokonać chorobę. Od 2018 do 2020 roku była związana z Cole'em Sprouse'em.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO