Gwiazda potwierdza!

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie?

people.com

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w 2017 roku. Kilka miesięcy później Jenner ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Kiedy Stormi przyszła na świat – nie udało im się utrzymać swojego uczucia. Rozstali się w październiku 2019 roku, ale oboje bardzo starali się, żeby ich córka na tym nie ucierpiała. Często można było obserwować jak razem spędzali z nią czas m.in. ostatnio widziano ich wspólnie na urodzinach Stormi.
Chociaż mają za sobą burzliwe momenty np. ten, kiedy to Kylie oskarżyła Scotta o romans, a nawet pokazała na to dowody – wydaje się, że ich uczucie jest silniejsze niż wszystko inne.

Kylie Jenner potwierdziła niedawno na Instagramie, że znowu jest w związku z ojcem swojej córki.


Kylie Jenner i Travis Scott znowu razem?

Niedawno Kylie Jenner pochwaliła się na swoim InstaStories zdjęciami z Travisem z ćwierćfinałów Houston Rocket w 2017 roku, kiedy była jeszcze w ciąży z córką. Zdjęcia dały napis:

It’s a mood (Taki nastrój)

Dzień wcześniej Jenner opublikowała również zdjęcie na którym reklamowała buty firmy Nike, z którą Scott rozpoczął swoją współpracę.

Czy to jest wystarczające potwierdzenie tego, że do siebie wrócili? Prawdopodobnie tak – Jenner uwielbia bowiem takie sugestywne wpisy.

Cóż. Pozostaje pogratulować!
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO