Kim jest?

Kubx - gamer z High League. Wiek, wzrost, walka, Instagram, dziewczyna

Instagram / kubxfn

Kubx (a właściwie Kuba Świtała) to polski youtuber, którego filmy opierają się na grach komputerowych (obecnie gra na przykład w Fortnite). We wrześniu 2022 zadebiutuje w klatce organizacji High League.

Wszystko o: Kubx

Pełne imię i nazwisko: Kuba Świtała
Data urodzenia: 8 lipca 2003
Pseudonim: Kubx
Zawód: streamer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @kubxfn


Kariera

Kuba Świtała jest młodym twórcą internetowym, który zdobywa popularność w sieci. Najczęściej streamuje on gry i rozmawia ze swoimi widzami, jego materiały obejrzeć możemy także na YouTube. Na swoim koncie ma sukcesy w grach - dwa razy udało mu się być w pierwszej piątce w finałach Fortnite Championship Series. Widzów zaskoczyła wiadomość, że we wrześniu 2022 roku zawalczy on na gali High League, gdzie jego przeciwnikiem będzie inny internetowy twórca, Holak. Kubx może pochwalić się ciągle rosnącym gronem widzów i wiele wskazuje na to, że najlepsze momenty jego kariery dopiero przed nim. Obecnie na Instagramie jego profil obserwuje niespełna 50 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego twórcy wiadomo bardzo niewiele. Strzeże on swojej prywatności. Wiele wskazuje jednak na to, że obecnie jest singlem i skupia się zarówno na rozwijaniu swojej działalności, jak i treningach do walki.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO