Kim jest?

Krzysztof Gonciarz – podróżujący youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@kgonciarz

Krzysztof Gonciarz jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Rozpoznawalność przyniosły mu przede wszystkim dwa kanały prowadzone w serwisie YouTubekomediowy „Zapytaj Beczkę” oraz wideoblog „Krzysztof Gonciarz”, w którym opowiada o swoich licznych podróżach. Jest również autorem kilku książek, prowadzi sklep internetowy z gadżetami z własną podobizną i obecnie mieszka w Tokio. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: Krzysztof Gonciarz

Pełne imię i nazwisko: Krzysztof Jan Gonciarz
Data i miejsce urodzenia: 19 czerwca 1985, Kraków
Zawód: youtuber
Partner: Kasia Mecinski (rozstanie)
Dzieci: brak
Wzrost: 175 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @kgonciarz


Kariera

Krzysztof Gonciarz studiował dwa kierunki: Informatykę i Ekometrię na Akademii Ekonomicznej oraz Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1999 roku zaczął pisać o grach, a od 2007 roku publikuje filmiki w internecie. Na YouTube pojawił się w 2011 roku. Największą popularność przyniósł mu kanał komediowy „Zapytaj Beczkę”, na którym publikuje serię o tym samym tytule. Równolegle na kanale pojawia się seria „Mądrość tłumów”, w której również występują Burak, Kanciarz, Gimbus  i Gonchak98. Youtuber prowadzi także kanał „Wybuchajacebeczki”, na którym realizuje daily vlogi. Można go również zobaczyć na „The Uwaga Pies” i „Zapytajbeczkeszort”. Gonciarz w 2016 roku otrzymał od „National Geographic” nagrodę Traveler 2015 w kategorii „Podróżnik Online”. W 2020 roku youtuber wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki”.

Życie prywatne

Gonciarz od 2014 roku mieszka w Japonii, w dzielnicy Shibuya w Tokio. Amatorsko uprawia bieganie i brał udział w kilku maratonach, między innymi w londyńskim, nowojorskim i warszawskim. Youtuber przez cztery lata był związany z vlogerką Kasią Mecinski. Oboje wspólnie pracują przy kanale „The Uwaga Pies”.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO