Kim jest?

Koke - wierny Atletico. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Koke (a właściwie Jorge Resurrección Merodio) urodził się 8 stycznia 1992 roku w Madrycie. Jest hiszpańskim piłkarzem, który od lat związany jest z klubem Atletico Madryt. Występuje on na pozycji środkowego pomocnika. Koke jest także reprezentantem Hiszpanii.

Wszystko o: Koke

Pełne imię i nazwisko: Jorge Resurrección Merodio
Data i miejsce urodzenia: 8 stycznia 1992 / Madryt
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: syn Leo
Partnerka: Beatriz Espejel
Wzrost: 176 cm
Waga: ok. 74 kg
Instagram: @koke6


Kariera

Jorge Resurrección Merodio już od wczesnej młodości wykazywał ogromny talent piłkarski. Nic więc dziwnego, że po młodego zawodnika sięgnęło stołeczne Atletico, z którego drużyną związał się już za czasów juniorskich. W 2018 roku trafił do drużyny B, a od 2009 regularnie występuje w pierwszym zespole. W jego barwach udało mu się wywalczyć między innymi dwukrotne Mistrzostwo Hiszpanii czy Puchar Hiszpanii - dwukrotnie triumfował także w Lidze Europejskiej. Koke to także reprezentant Hiszpanii, w której barwach gra od 2013 roku (wcześniej reprezentował kadry młodzieżowe, w których sięgał po brąz Mistrzostw Świata U-17 czy złoto Mistrzostw Europy U-21). Obecnie wyceniany jest na około 25 milionów euro.

Życie prywatne

Koke od 2018 roku ma żonę, którą została jego wieloletnia partnerka Beatriz Espejel. Para wychowuje wspólnie syna, Leo. W mediach społecznościowych próżno szukać jednak wielu zdjęć dziecka - para wyraźnie dba bowiem o jego prywatność.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO