Kim jest?

Klaudia Halejcio – gwiazda filmu „Last Minute”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Klaudia Halejcio to polska aktorka, która należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Dobrze jest znana widzom polskich seriali, takich jak „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” czy „Na dobre i na złe”. Swego czasu wiele emocji wzbudzał jej związek z Tomaszem Barańskim, którego poznała na planie programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Klaudia Halejcio

Data i miejsce urodzenia: 13 września 1990, Warszawa
Zawód: aktorka
Partner: Tomasz Barański (2014-2016)
Dzieci: brak
Wzrost: 170 cm
Waga: 53 kg
Instagram: @klaudiahalejcio


Kariera

Klaudia Halejcio pierwsze kroki w kierunku kariery aktorskiej zaczęła stawiać już wieku czterech lat. Od 2000 do 2005 roku występowała w przedstawieniu „Uroczystość” w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. W 2003 roku, po epizodycznych rolach w serialach „Kasia i Tomek” oraz „13 posterunek”, otrzymała angaż do serialu „Złotopolscy”. Niedługo później zaczęła się pojawiać również w serialach „Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej”, „Rezydencja”, „Plebania”, „Hotel 52” oraz „Na dobre i na złe”. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2009 roku w filmie „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, w którym wcieliła się w postać Kaśki. Aktorka znana jest również z takich produkcji jak „Last Minute”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Wkręceni 2”. Halejcio wzięła udział w pierwszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, w której zajęła czwarte miejsce.

Życie prywatne

Aktorka podczas udziału w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” związała się ze swoim tanecznym partnerem Tomaszem Barańskim. W 2016 roku para podjęła jednak decyzję o rozstaniu. W 2020 roku gwiazda zaczęła być widywana z fotografem Maciejem.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO