Kim jest?

Kingsley Coman - utytułowany napastnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Kingsley Coman to francuski piłkarz, który urodził się 13 czerwca 1996 w Paryżu. Najczęściej występuje na pozycji napastnika lub skrzydłowego. Obecnie oglądać go możemy w reprezentacji Francji i niemieckim Bayernie Monachium.

Wszystko o: Kingsley Coman

Pełne imię i nazwisko: Kingsley Coman
Data i miejsce urodzenia: 13 czerwca 1996 / Paryż
Zawód: piłkarz (napastnik)
Dzieci: trójka
Partnerka: Sabrina Duvad
Wzrost: 178 cm
Waga: ok. 76 kg
Instagram: @king_coman


Kariera

Pierwszymi klubami zawodnika (jeszcze za czasów kariery juniorskiej) były francuskie Sénart-Moissy i Paris Saint-Germain. To właśnie w barwach PSG rozpoczął profesjonalną karierę. W 2014 roku przeniósł się do Juventusu turyn, tam jednak nie grał zbyt często w podstawowym składzie. Zaowocowało to wypożyczeniem i ostatecznie przenosinami na stałe do niemieckiego Bayernu Monachium, w którym jest jedną z głównych postaci. Coman to niezwykle utytułowany zawodnik - w swojej gablocie ma medale za Mistrzostwo Francji, Mistrzostwo Włoch, Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, Puchar Włoch, Puchar Ligi Francuskiej czy wygraną w Lidze Mistrzów. Regularnie występuje także w reprezentacji Francji (wcześniej grał także w drużynach młodzieżowych), z którą sięgnął po wygraną w Lidze Narodów w roku 2021. Obecnie wyceniany jest na około 60 milionów euro.

Życie prywatne

Obecną partnerką piłkarza jest Sabrina Duvad - w 2021 roku na świat przyszło ich dziecko. Coman ma także dwie córki z poprzedniego związku - wówczas jego partnerką była Sephora Goignan.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO