Jego ostatnie zachowanie ją do tego zmusiło

Kim mówi DOŚĆ! Spotkała się z prawnikami. Koniec jej małżeństwa z Kanye?

flickr.com

Kanye West ma problemy, które związane są z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Wszystko byłoby między nim, a Kim w porządku, zaopiekowałaby się nim, ale raper nie zamierza się leczyć. Mało tego - zaczyna atakować rodzinę Kim, która w końcu zaczęła tracić cierpliwość. Po serii wpisów, jakoby Kim i Kriss chciały go ubezwłasnowolnić, celebrytka umówiła się na spotkanie ze swoimi prawnikami, aby przygotować się do rozwodu. Ponoć ma już dość jego zachowania, wyciągania ich prywatnych spraw, kandydatury na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, a przede wszystkim tego, że nie chce dać sobie pomóc. 

Koniec Kim i Kanye razem? 

Celebrytka niedawno wystosowała oświadczenie, w którym wyznała, że jej mąż ma poważne problemy. Poprosiła wtedy o wsparcie dla niego i wyrozumiałość, wobec tego, co robi i o czym mówi: 

Rozumiem, że Kanye poddawany jest krytyce z racji tego, że jest osobą publiczną, a jego działania mogą wywoływać silne opinie i emocje. Jest on błyskotliwą, lecz skomplikowaną osobą, która nie dość, że jest artystą i czarnoskórym mężczyzną, doświadczyła bolesnej utraty matki i musi mierzyć się z presją i izolacją, co tylko potęguje jego chorobę. Ci, którzy są blisko Kanye, znają jego serce i rozumieją, że jego słowa czasem nie są tożsame z jego intencjami

 


Niestety, ponieważ Kanye nie chce dać sobie pomóc - Kim czuje się bezradna i jedynym wyjściem mógłby być dla niej rozwód. Według źródła US Weekly - spotkała się w tej sprawie z prawnikami: 

Kim spotkała się już z prawnikami, z którymi omawiała szczegóły rozwodu

Mamy nadzieję, że zdiagnozowana w 2018 roku choroba afektywna dwubiegunowa, nie będzie już w taki sposób dawała się we znaki Kanye i że nie wpadnie w depresję, z którą mierzył się przez wiele lat. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Birthday to my King

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)




Dodaj komentarz



2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO