Co z nimi dalej?

Kim Kardashian chce się wyprowadzić od Kanye Westa? Będzie głośny rozwód?

flickr.com

Kim Kardashian i Kanye West do tej pory uchodzili za bardzo zgodne małżeństwo. Wiele rzeczy robili wspólnie, chętnie razem wybierali się na branżowe imprezy, gdzie pozowali do zdjęć, a także wydawało się, że Kim doskonale radzi sobie ze znoszeniem ekscentrycznego Kanye. W mediach wielokrotnie pojawiały się informacje, że Kim i Kanye nie są tak szczęśliwi jak deklarują, ale konsekwentnie pokazywali, że to jedynie plotki. Ostatnio jednak musi być coś na rzeczy, bo te informacje mocno się nasiliły. Ponoć Kim ma już dosyć Kanye i chciałaby się od niego wyprowadzić. 

Kim i Kanye mają kryzys? 

„The Sun” poinformował, że Kanye i Kim mają się dosyć z powodu kwarantanny. Do tej pory nie spędzali ze sobą aż tyle czasu i stało się to dla nich udręką. Najbardziej dość ma Kim, która zaczęła rozważać wyprowadzkę na czas trwania kwarantanny: 

Kim rozważa pomysł, by ona i Kanye spędzali czas w innych domach, dopóki nie zostanie zniesiona kwarantanna. Sytuacja między Kim i Kanye jest nieciekawa, ponieważ do tej pory nie spędzali ze sobą tyle czasu 

 


Co ciekawe, jak podaje tabloid, Kim nie zamierza rozwieść się z Kanye. Swoje małżeństwo uważa za udane i jest to jej ogromny sukces. W dodatku, jak twierdzi, długo pracowała na status „it-couple”. 

Ostatnią rzeczą, jakiej chce, jest rozwód. Zwłaszcza, że krytyka, która spadła na nią po jej drugim rozwodzie była nie do zniesienia

- powiedział informator „The Sun”. 

Warto dodać, że para jest ze sobą od 2012 roku, a w 2014 roku postanowili się pobrać. Mają córkę North i syna Sainta. Oprócz tego para ma również dwójkę dzieci, które zostały urodzone przez surogatki - dwuletnią córkę Chicago i rocznego Psalma. Faktycznie, byłoby szkoda tego, co konsekwentnie budowali przez tyle lat.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO