Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Katherine Heigl - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Materiały promocyjne filmu

Katherine Heigl to amerykańska aktorka i producentka, która występowała m.in. w takich produkcjach jak "Brzydka Prawda" czy "Chirurdzy". Jak dobrze znacie Katherine Heigl? 

Wszystko o: Katherine Heigl

Pełne imię i nazwisko: Katherine Marie Heigl 
Data i miejsce urodzenia: 24 listopada 1978, Waszyngton 
Zawód: aktorka, producentka 
Partner: Josh Kelley (mąż od 2007-obecnie)
Dzieci: Nancy Leight Mi-Eun Kelley, Joshua Bishop Kelley, Jr, Adalaide Marie Hope Kelley
Wzrost: 174 cm 
Waga: ok. 63 kg 
Instagram: @katherineheigl


Życiorys

Urodziła się w Waszyngtonie. Jest córką dyrektorki personalnej, a także księgowego. Ma trójkę rodzeńsywa. W 1986 roku straciła starszego brata - Jasona - któryzmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał w wypadku samochodowym. Debiutowała w 1992 roku w "Dramacie letniej nocy". Tak naprawdę popularność przyniosła jej rola Izzie Stevens w "Chirurgach". Rola ta dała jej dwie nominacje do Złotych Globów oraz nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Została jednak zwolniona za swoje kontrowersyjne wypowiedzi i decyzje. Grała również w takich produkcjach jak "Wpadka" czy "Brzydka prawda". 

Życie prywatne 

W 2007 roku wyszła za Josha Kelleya. Adoptowali razem dwójkę dzieci: Nancy Leight Mi-Eun oraz Adalaide Marie Hope. Heigl wydała również na świat syna - Joshuę Bishopa Kelleya. 
Katherine Heigl – absolutnie najlepsze filmy z aktorką, które dostarczą wzruszeńKatherine Heigl należy do grona najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1992 roku w filmie „Dramat letniej nocy” z Juliette Lewis w roli głównej. Dwa lata później otrzymała angaż w komedii „Tata i małolata”, w którym wystąpiła u boku Gerarda Depardieu i Emmy Thompson. Występ w filmie zebrał bardzo dobre oceny krytyków i przyniósł aktorce popularność, a także nominację do young Artist Awards. Kolejny ważny moment w jej karierze nastąpił w 1995 roku, gdy otrzymała jedną z głównych ról w „Liberatorze 2” ze Stevenem Seagalem. Później nastąpił dość długi okres, a którym gwiazda zaczęła grywać głównie w filmach klasy B, między innymi w „Zyzzyx Rd”. Wkrótce jednak los ponownie się do niej uśmiechnął i w 2005 roku dostała rolę stażystki dr Isobel Stevens w serialu „Chirurdzy”. Była za nią nominowana do Złotych Globów oraz nagrody Emmy. Później wystąpiła w takich kinowych hitach jak „Wpadka” czy „27 sukienek”, które okazały się finansowym sukcesem i sprawiły, że Heigl stała się jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood.Katherine Heigl - najlepsze filmy

1. „Och, życie”, reż. G. Berlanti (2010)

2. „27 sukienek”, reż. A. Fletcher (2008)

3. „Brzydka prawda”, reż. R. Luketic (2009)

4. „Pan i Pani Kiler”, reż. R. luketic (2010)

5. „Wpadka”, reż. J. Apatow (2007)

Osobom, które zdążyły już obejrzeć wymienione przez nas filmy, gorąco polecamy następne produkcje z udziałem Katherine Heigl - „Jak upolować faceta” oraz „Wielkie wesele”. Warto również obejrzeć serial „W garniturach”.Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO