Kim jest?

Katarzyna Skrzynecka - jurorka w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Katarzyna Skrzynecka jest polską aktorką, piosenkarką, ale również prezenterką telewizyjną. Jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Gdzie można oglądać ją obecnie? Między innymi w roli jurorki w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Poznajcie lepiej Skrzyneczką!

Wszystko o: Katarzyna Skrzynecka

Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Barbara Skrzynecka, primo voto Urbańska
Data i miejsce urodzenia: 3 grudnia 1970, Warszawa
Zawód: aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna
Mąż: Zbigniew Urbański (2003-2007; rozwód), Marcin Łopucki (mąż od 2009-obecnie)
Dzieci: Alikia Ilia (2011)
Wzrost: 173 cm
Waga: ok. 65 kg
Instagram: @katarzyna_skrzynecka

Młodość

Jest jedyną córką Włodzimierza i Magdaleny. Jej ojciec był inżynierem, a matka technikiem dentystycznym. Jest absolwentką XVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 1993 roku. Skończyła stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki. Była na stypendium pomaturalnym w Paryżu.


Kariera

Pierwszy raz w filmie pojawiła się w 1985 roku w produkcji „Pewnego letniego dnia”. Najczęściej można było jednak spotykać ją w teatrze. Od 1993 roku występuje w różnego rodzaju serialach telewizyjnych – grała w takich produkcjach jak „Bulionerzy”, „Na Wspólnej” czy „Na dobre i na złe”.
W 1998 roku wydała album studyjny „Pół księżyca”. Na swoim koncie ma również 5 różnych innych płyt.
Brała udział w programie „Taniec z gwiazdami” i zwyciężyła w pierwszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Od drugiej serii jest tam jurorką. Prowadziła 11. sezonów „Tańca z gwiazdami” w telewizji TVN.

Życie prywatne

Przez kilka lat była związana z Feridem Lakhdarem, ale ich związek się rozpadł. W 2003 roku pobrała się ze Zbigniewem Urbańskim, komisarzem Komendy Głównej Policji w Warszawie, ale związek ten rozpadł się w 2007 roku. Małżeństwo unieważniono w 2015 roku. W 2009 roku wyszła za Marcina Łopuckiego, z którym związana była od 2007 roku. Mają córkę – Alikię Ilię, która przyszła na świat w 2011 roku.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO