Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Katarzyna Glinka urodziła! Aktorka pochwaliła się zdjęciem malucha i zdradziła jego imię

AKPA

Katarzyna Glinka od wielu miesięcy była na świeczniku - wszystko za sprawą ciąży. Długo nie chciała o tym opowiadać i sprytnie zakrywała brzuszek. W końcu podzieliła się radosną nowiną, a od tego momentu udzieliła nawet kilku wywiadów. Mimo to starała się raczej chronić swój stanu błogosławiony. Informacją o rozwiązaniu chętnie podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Aktorka urodziła drugiego synka, któremu dała bardzo oryginalne i piękne imię.

 


Kasia Glinka urodziła 

Katarzyna Glinka kilka tygodni temu martwiła się jeszcze o porody rodzinne i wydawało się, że ma jeszcze czas. A tymczasem maluch przyszedł na świat w sobotę. Katarzyna Glinka najpierw pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem - ogłaszając radosną nowinę. Następnie udostępniła kolejne, na którym dziękuje za złożone gratulacje i życzenia zdrowia. Jak się dowiadujemy - maluch będzie miał na imię Leo:

Mój drugi Syn jest już z nami. Leo. Jesteśmy prze szczęśliwi

- napisała aktorka pod zdjęciem. Trzeba przyznać, że to bardzo wzruszająca fotografia. Szczęśliwa mama trzyma w ramionach swoje nowonarodzone dziecko.

Życzymy zdrowia i gratulujemy!


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO