Kim jest?

Katarzyna Cichopek - gwiazda "M jak miłość". Wiek, wzrost, Instagram, waga, mąż, dzieci

AKPA

Katarzyna Cichopek jest polską aktorką i tancerką. Z resztą – jest jedną z najsławniejszych gwiazd serialu „M jak miłość”. Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i od lat bardzo szczęśliwa w stałym związku, z czego show biznes raczej nie słynie. Kim jest Kasia Cichopek?

Wszystko o: Katarzyna Cichopek

Data i miejsce urodzenia: 7 października 1982, Warszawa
Zawód: aktorka, tancerka, psycholog
Mąż: Marcin Hakiel (2008 – obecnie)
Dzieci: Adam (2009), Helena (2013)
Waga: ok. 55 kg
Wzrost: 158 cm
Instagram: @katarzynacichopek

Wykształcenie

Ukończyła ona LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także szkołę sportową o profilu gimnastyki artystycznej. Następnie ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii w SWPS. W 2006 roku obroniła pracę magisterską.
Uczestniczyła w zajęciach kółka teatralnego Machulskich Teatru Ochoty, gdzie zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego. Występowała w szkolnym chórze.


Kariera

Debiutowała w serialu „Boża podszewka”. Od lat (a właściwie od 2000 roku) gra w „M jak miłość”, gdzie wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Grała również w serialu „Tancerze”.
W 2010 roku zadebiutowała w teatrze, rolą Donny Anny w „Testamencie cnotliwego rozpustnika”.
Wygrała drugą edycję „Tańca z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Marcin Hakiel. Od tego zaczęła się jej przygoda z tańcem. Założyli razem szkołę tańca o nazwie „Hakiel – Akademia Tańca”. Oprócz tego nagrali płytę DVD z tańcem i wydali książkę „Szkoła tańca”.
Reprezentowali Polskę w 1. Konkursie Tańca Eurowizji w Londynie – zajęli tam 4. miejsce.
Prowadziła wiele programów rozrywkowych, a także wydała kilka książek.

Życie prywatne

W 2008 roku poślubiła tancerza Marcina Hakiela, którego poznała w 2005 roku w „Tańcu z gwiazdami”. Zawarli związek małżeński w Zakopanem. Mają syna Adama i córkę Helenę. Mieszkają razem na Sadybie, w Warszawie.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO