Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Katarzyna Bujakiewicz - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Katarzynę Bujakiewicz doskonale znają ci, którzy oglądali kiedyś „Na dobre i na złe”, a także z pewnością kojarzą z roli w najsławniejszym serialu TVN - „Magda M”. Ale pojawiała się jeszcze w kilku rolach, których nie da się nie pamiętać. Kim w ogóle jest Katarzyna Bujakiewicz?

Wszystko o: Katarzyna Bujakiewicz

Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Aleksandra Bujakiewicz
Data i miejsce urodzenia: 28 września 1972, Poznań
Zawód: aktorka
Partnerzy: Piotr Maruszewski (mąż od 2018 - obecnie)
Dzieci: Aleksandra
Wzrost: 160 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @k.bujakiewicz


Kariera

Swoją przygodę rozpoczęła w Teatrze Nowym w Poznaniu i Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Było to zaraz po ukończeniu studiów na Wydziale Aktorskim.  W produkcjach filmowych debiutowała już w latach 90. Występowała m.in. w „Rh+. Pojawiła się również w „Na dobre i na złe”, a także „Magda M”. Później zagrała również w „Lekarzach” i zapewne wiele osób kojarzy ją z roli Krysi Tuchałowej w filmie „Zróbmy sobie wnuka”. Grała także w „Listy do M.”.
Grała także w kilku teledyskach, a także w 2015-2016 była jurorem w programie „Mali Giganci”.
Niewiele osób wie, że w 2014 roku została wybrana radną sejmiku wielkopolskiego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Teraz Wielkopolska, ale zrzekła się mandatu kilka tygodni później.

Życie prywatne

Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Podzieliła się tym, że w 2018 roku wyszła za Piotra Maruszewskiego, z którym ma córkę – Aleksandrę.
Katarzyna Bujakiewicz - charakterna sekretarka z Magdy M. Najlepsze roleKatarzyna Bujakiewicz, a właściwie Katarzyna Aleksandra Bujakiewicz, urodziła się 28 września 1972 roku w Poznaniu. W 1995 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zaczynała, oczywiście, w teatrze - i to mając 7 lat. Kontynuowała to zaraz po studiach. Poza teatrem zadebiutowała w produkcji "Mama-Nic". Od 2000 roku wcielała się w postać Marty Kozioł w serialu "Na dobre i na złe". Grała również w takich produkcjach jak "Rh+", "Magda M." czy "Nie kłam kochanie". Zobaczcie jej najlepsze wcielenia serialowe i filmowe. Katarzyna Bujakiewicz - najlepsze role 

1. Zróbmy sobie wnuka, reż. P. Wereśniak, 2003
2. Magda M., reż. J. Borcuch, 2005-2007
3. Lekarze, reż. F. Zylber, 2012-2014
4. Kochaj i rób co chcesz, reż. M. Gliński, 1997
5. Na dobre i na złe, reż. M. Dejczer / inni, 1999

Zobaczcie ją również w produkcjach takich jak "Listy do M." oraz "Nigdy w życiu!".Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO