Kim jest?

Kasix - gwiazda Twitcha. Wiek, wzrost, Instagram, chłopak, Twitch

Instagram.com / kasix909

Kasix (a właściwie Katarzyna Paciorek) to polska streamerka i influencerka, która swoją karierę rozpoczęła kilka lat temu. Obecnie najbardziej znana jest ze swoich streamów na Twitchu, gdzie jest jedną z najchętniej oglądanych Polek.

Wszystko o: Katarzyna Paciorek

Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Paciorek
Wiek: 24 lata
Pseudonim: Kasix
Zawód: streamerka / inluencerka
Partner: brak danych
Instagram: @kasix909


Kariera

Internetowa kariera Katarzyny Paciorek rozpoczęła się kilka lat temu, gdy postanowiła spróbować swoich sił w kreowaniu internetowego contenentu. Jej wybór padł na streamy i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na Twitchu zaczęła gromadzić coraz większą widownię, rozmawiając z widzami, czy grając w gry takie jak Fall Guys i League of Legends. Kasix oglądać możemy także przy okazji różnych eventów. Jej największym sukcesem wydaje się 1 miejsce w Plebiscycie Streamerów 2022 w kategorii Najlepsza Streamerka. Obecnie na Twitchu pochwalić się może niemal 500 tysiącami obserwujących. Jej Instagrama śledzi natomiast niespełna 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodej polskiej twórczyni wiemy niewiele. Strzeże ona bowiem swojej prywatności i rzadko udostępnia informacje na temat swojej codzienności.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email





Dodaj komentarz

Przepisz kod



 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO