Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Katarzyna Łaska - kim jest Polka, która oczarowała Hollywood na gali Oscarów?. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Tegoroczna, 92. już ceremonia rozdania Oscarów dobiegła końca, a my mogliśmy zapoznać się z pełną listą zwycięzców, obejrzeć specjalną relację którą przygotował dla nas Jan Komasa w mediach społecznościowych i pooglądać stroje gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Ale dla nas najjaśniej, oprócz „Bożego ciała” i jego bohaterów, świeci gwiazda Katarzyny Łaski, która została zaproszona na ceremonię rozdania Oscarów w roli piosenkarki. Wystąpiła tam z innymi Elzami z różnych zakątków świata, a także samą Indiną Menzel.

Los Angeles naprawdę zachwycił się głosem naszej polskiej Elzy. Bo naprawdę jest czym! Okazuje się, że Łaska już dawno temu zadebiutowała w rodzimym show-biznesie i spotykała się z jednym z najprzystojniejszych aktorów!


Kim jest Katarzyna Łaska?

Podczas tegorocznego rozdania Oscarów, Katarzyna Łaska zaśpiewała fragment z piosenki „Into the Unknown”, która znana jest z filmu animowanego „Kraina Lodu”. Czy to jej pierwszy taki wielki sukces? Wydaje się, że nie…

Katarzyna Łaska jest polską wokalistką i aktorką dubbingową, a także musicalową. Niejednokrotnie użyczała swojego głosu popularnym postaciom ze świata dzieci. Największą popularność przyniósł jej faktycznie film animowany - „Królowa Lodu”. Artystka wykonuje w nim piosenki Elzy, czyli głównej bohaterki. No któż nie zna polskiej wersji piosenki „Let it go”, czyli „Mam tę moc”? No kto?

W przeszłości aktorka była związana z Teatrem Muzycznym Roma, współpracowała również z… Jonem Lordem z zespołu Deep Purple! Zagrała epizodyczne role w serialach takich jak „Daleko od noszy”, „Hela w opłatach” czy „Hotel 52”.

I teraz informacja dla wielu najciekawsza – prywatnie Łaska była kiedyś partnerką… Mateusza Damięckiego! Kto nie podkochiwał się w Damięckim?! Artystka poznała go w 2005 roku i jak podkreślała, był to jej pierwszy poważny chłopak. Para była ze sobą przez trzy lata, aż w 2008 roku ich drogi się rozeszły. Obecnie Łaska jest szczęśliwą mamą, dalej realizuje swoje marzenia i użycza głosu w produkcjach filmowych.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO