Kim jest?

Karolina Szostak - piękna prezenterka sportowa. Wiek, wzrost, waga, Instagram, dieta

AKPA

Karolina Szostak to polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna. Najgłośniej jest o niej wtedy, kiedy pojawia się na „czerwonym dywanie”, na ściankach, i prezentuje wtedy swoją piękną, smukłą figurę. Ale czy wiesz kim tak naprawdę jest Karolina Szostak?

Wszystko o: Karolina Szostak

Data i miejsce urodzenia: 15 sierpnia 1975, Warszawa
Zawód: dziennikarka, prezenterka
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 168 cm
Waga: ok. 60 kg
Instagram: @karolinaszostak

Młodość

Jest córką Maryli Szostak, która prowadzi swój bar w Warszawie pod nazwą „Bar Alex”. Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie i studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytety Warszawskiego.
Jako nastolatka przeżyła wypadek drogowy, który doprowadził do pokruszenia się kości czaszki i krwiaka mózgu. Przeszła operację trepanacji czaszki i przez bardzo długi czas miała sparaliżowaną prawą stronę ciała i zeza. Obecnie nie słyszy na lewe ucho.


Kariera

W wieku piętnastu lat prowadziła „Szortpress” w programie „5-10-15”, a później odbywała staż w Teleexpressie.
Prezentuje serwisy sportowe po „Wydarzeniach” i na antenie Polsat News. Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu, w kanałach sportowych stacji pełniła funkcję wydawcy magazynów. Od 2000 jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 roku również Polsat Sport News.
W 2000 została nominowana do nagrody o nazwie „Telekamery 2000” w kategorii „dziennikarz sportowy”.

Pozostałe przedsięwzięcia

W 2013 roku brała udział w trzeciej edycji „Rajdu Polski Kobiet” z pilotką Malwiną Strecker. W 2017 roku była ambasadorką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, a także była bohaterką jednego odcinka programu „Mamy cię!”.
W 2017 roku wydała książkę „Moja spektakularna metamorfoza”, którą poświęciła swojej walce z otyłością. Ponadto wydała dwie inne pozycje z dziedziny sztuki kulinarnej.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO