Kim jest?

Karolina Pisarek - modelka i influencerka. Wiek, wzrost, Instagram, mąż, Taniec z gwiazdami

instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek (Karolina Pisarek-Salla) to polska modelka, influencerka i celebrytka. która urodziła się 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku. Największą popularność przyniósł jej udział w piątej edycji programu Top Model, którego została finalistką.

Wszystko o: Karolina Pisarek

Pełne imię i nazwisko: Karolina Pisarek-Salla
Data urodzenia: 16 sierpnia 1997 / Szczecinek
Zawód: modelka / influencerka
Wzrost: 170 cm
Mąż: Roger Salla
Instagram: @karolina_pisarek


Kariera

Jej kariera w mediach rozpoczęła się w 2015 roku, gdy wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego Top Model i została jego finalistką. Na swoim koncie ma także sesje zdjęciowe dla Elle, Glamour czy Harper’s Bazaar oraz została twarzą Miami Fashion Week na Florydzie. W 2020 roku została zwyciężczynią TVN Ameryka Express. W tym samym roku została też współprowadzącą program Top Model. Front Row. Rok później światło dzienne ujrzała jej autobiograficzna książka Girls power. Karolina Pisarek zadebiutowała także jako aktorka, co miało miejsce w filmie 365 dni: Ten dzień. Na swoim koncie ma także występy w programach Fort Boyard oraz Twoja twarz brzmi znajomo. Jej profil na Instagramie obserwowany jest przez niemal milion użytkowników serwisu.

Życie prywatne

Karolina Pisarek w 2021 roku zaręczyła się z Rogerem Sallą, polskim przedsiębiorcą. Przygotowania do ich ślubu znalazły swoje miejsce w reportażu emitowanym w programie Dzień dobry TVN. W czerwcu 2022 wzięli ślub. Jest córką Moniki i Jacka Pisarków

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO