Kim jest?

Karolina Gilon - gwiazda Polsatu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera

AKPA

Karolina Gilon to polska celebrytka, która swoją karierę rozpoczęła jako wizażystka gwiazd, a później wzięła udział w programie "Top Model" w TVN, co pozwoliło jej wejść głębiej w show biznes. Od kilku lat znana jest najbardziej jako prowadząca licznych programów telewizyjnych. Jak dobrze znacie Karolinę Gilon?

Wszystko o: Karolina Gilon 

Data i miejsce urodzenia: 17 grudnia 1989, Mrągowo 
Zawód: modelka, prezenterka telewizyjna 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak 
Wzrost: 181 cm 
Waga: ok. 64 kg 
Instagram: @karolinagilonofficial 

Wczesne lata 

Karolina Gilon urodziła się na Mazurach. Ma młodszego brata. Jej rodzice rozstali się, kiedy miała 4. lata i wychowywała ich mama. Zanim skończyłą 18 lat, wyjechała do Olsztyna, aby zdać maturę, a potem do Warszawy, aby studiować. Dwa lata studiowała na kierunku finanse i rachunkowość, jednocześnie pracowała jako kelnerka. Później zmieniła kierunek studiów i zaczęła uczyć się wizażu. 


Kariera 

Gilon dostała pracę w zawodzie dość szybko - robiła makijaże modelkom przed pokazami. Później sama postanowiła zgłosić się, mimo licznych tatuaży, do programu "Top Model", gdzie zajęła 4. miejsce. Od tego momentu jest prezenterką telewizyjną. W 2016 roku zadebiutowała w programie "De Facto", później prowadziła program "Druga Twarz". Na swoim koncie ma rolę w serialu "Miłość na bogato". 

Od 2019 roku prowadzi program "Love Island. Wyspa Miłości". Jest również prowadzącą "Ninja Warrior". 

Życie prywatne 

Jej życie prywatne to tajemnica. Dlatego nie jest znane czy Gilon ma partnera albo z kimś się spotyka. 
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO