Kim Kardashian zostanie pierwszą damą?

Kanye West będzie kandydować na prezydenta? Ma poparcie Elona Muska

wikipedia.org

Kanye West jest jedną z najbardziej ekstrawaganckich postaci amerykańskiego show biznesu. Amerykański raper uwielbia szokować świat swoją działalnością, a także dość niecodziennymi poglądami dotyczącymi w zasadzie każdej sfery życia. Na codzień zajmuje się bowiem nie tylko muzyką – jest założycielem własnej marki ubraniowej Yeezy, a nawet nowego kościoła. Artysta już od dłuższego czasu zapowiada również, że spróbuje swoich sił w polityce. Wszystko wskazuje na to, że raper postanowił w końcu wcielić swoje obietnice w życie i wystartować w wyborach prezydenckich, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych 3 listopada 2020 roku.


Mąż Kim Kardashian z pewnością będzie ciekawą konkurencją dla obecnie panującego prezydenta, Donalda Trumpa. Co ciekawe, raper w poprzednich wyborach wyraził dla niego poparcie.

Poważna decyzja

Niedawno Kanye West ogłosił na Twitterze, że zamierza kandydować w najbliższych wyborach prezydenckich. W swojej deklaracji podkreślił, że kierował się między innymi poczuciem obowiązku związanym ze spełnieniem danej wcześniej obietnicy:

Musimy teraz zrealizować obietnicę Ameryki, ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Co ciekawe, niedługo po wpisie Westa pełne poparcie dla niego wyraził sam Elon Musk. Wygląda więc na to, że sprawa kandydatury muzyka nie jest żartem. Amerykańskie media na razie nie traktują jednak oświadczenia rapera zbyt poważnie, ponieważ West od dawna już zapowiadał, że wystartuje w wyborach. Jednak zdaniem wielu osób jest to tylko element przemyślanej strategii marketingowej Westa, który w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę przed nadchodzącą premierą jego najnowszej płyty „God Country”. Kilka dni temu na YouTube ukazał się singiel „Wash Us In The Blood”, który ma promować nowy krążek. Mimo wszystko trzeba przyznać, że West wraz z Kim Kardashian tworzyliby wyjątkowo oryginalną prezydencką parę.

twitter-tweet">

We must now realize the promise of America by trusting God, unifying our vision and building our future. I am running for president of the United States ??! #2020VISION

— ye (@kanyewest) July 5, 2020Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO