Kim jest?

Kaluch - polski youtuber. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Instagram/kaluch_

Kaluch (a właściwie Kamil Kaliński) to polski youtuber, który pochwalić się może ponad 1,5 miliona subskrypcji w serwisie YouTube. Widzowie uwielbiają jego materiały, które najczęściej poświęcone są grom komputerowym (na przykład GTA V czy FIFA).

Wszystko o: Kaluch

Pełne imię i nazwisko: Kamil Kaliński
Data urodzenia: 18 lutego 1998
Pseudonim: Kaluch
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: Wiktoria Baranik
Instagram: @kaluch_


Kariera

Kaluch urodził się 18 lutego 1998 roku. Kanał na YouTube założył już w 2010 roku, ale publikować na nim zaczął dopiero kilka lat później. Popularność przyniosły mu filmy, w których imituje głos doskonale znanego wszystkim Króla Juliana z popularnej animacji. Na jego kanale znaleźć można przede wszystkim materiały poświęcone grom komputerowym (na przykład produkcjom z serii FIFA czy GTA V). Widzowie mogą liczyć też na różnorodne wyzwania czy inne humorystyczne filmy (popularnością cieszą się także filmy, na których twórca odpowiada na pytania zadawane przez widzów). Obecnie jego kanał może pochwalić się ogromną widownią (ponad 1,5 miliona subskrybentów). Sporym zainteresowaniem cieszą się także jego fanpage i konto na Instagramie, gdzie jego widzowie mogą śledzić najważniejsze wydarzenia z życia twórcy czy zapowiedzi kolejnych materiałów.

Życie prywatne

Kaluch chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim codziennym życiem. Z Instagrama możemy się dowiedzieć na przykład, że partnerką youtubera jest Wiktoria Baranik, z którą często zamieszcza zdjęcia.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO