Kim jest?

Kacper Kuszewski - Marek Mostowiak z M jak miłość. Wiek, wzrost, waga, Instagram

Materiały promocyjne serialu

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby Kacpra Kuszewskiego. Był bowiem bardzo ważną postacią w serialu "M jak miłość", który niegdyś był wyjątkowo popularny. Poza grą w serialach, aktora można również zobaczyć w filmach, a także usłyszeć jego głos w różnych bajkach i grach. Zobaczcie, jak dobrze go znacie. 

Wszystko o: Kacper Kuszewski 

Pełne imię i nazwisko: Kacper Melchior Baltazar Kuszewski 
Data i miejsce urodzenia: 21 czerwca 1976, Słupsk
Zawód: aktor, wokalista 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak 
Wzrost: 171 cm 
Waga: brak informacji
Instagram: @kacper_kuszewski 

Wczesne życie 

Jest synem aktorów - Małgorzaty Szudarskiej i Jarosława Kuszewskiego. Ma siostrę - Justynę. Urodził się w Słupsku, ale wychowywał się w Koszalinie i Gdyni. Na scenie debiutował w wieku 6 lat, występując w chórze chłopięcym. 12 lat uczył się w szkole muzycznej. 


Kariera 

Na małym ekranie zadebiutował w 1998 roku w serialu "Litwo, ojczyzno moja". W 1999 roku zagrał niewielką rolę w miniserialu "Wszystkie pieniądze świata". Zadebiutował wtedy również na dużym ekranie w filmie "Jak narkotyk". Jego popularność zaczęła się wraz z jego rolą w serialu "M jak miłość", gdzie zaczął występować w 2000 roku. Zagrał również w takich produkcjach jak "Przyjaciółki" czy "Tatuśkowie". Wygrał 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami", a także 8. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Od 2018 roku jest jurorem w tymże programie. Jest również wokalistą (kiedyś występował w zespole "Leszcze").

Życie prywatne 

Niestety, nie wiadomo nazbyt wiele o życiu prywatnym Kacpra Kuszewskiego. Nie wiadomo, czy jest singlem, czy ma partnerkę. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO