Kim jest?

Kacper Blonsky - influencer i wokalista. Wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram, dziewczyna

YouTube.com/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky to obecnie jeden z najczęściej wymienianych polskich influencerów, wokalistów i youtuberów. Ogromną popularność przyniósł mu udział w projekcie Team X, gdzie występował u boku influencerów takich jak Stuu, Julia Kostera czy Marcin Dubiel, Na swoim koncie ma także utwory muzyczne i walki w Fame MMA. 

Wszystko o: Kacper Blonsky

Imię i nazwisko: Kacper Błoński
Data urodzenia: 22 października 1998 roku
Wzrost: 185 cm
Dziewczyna: brak danych
Dzieci: brak
Zawód: youtuber / influencer / wokalista
Kanał na Youtube: Kacper Blonsky
Instagram: @kacperblonsky


Kariera

Kacper Blonsky (a właściwie Kacper Błoński) urodził się 22 października 1998 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. Sporą popularność przyniósł mu między innymi udział w projekcie Team X. Po jego zakończeniu Błoński wybrał własną ścieżkę i realizuje się między innymi na scenie muzycznej, jest także członkiem kanału Spontan na YouTube. Na swoim koncie ma kilka muzycznych hitów, między innymi "Eluwina", "Crusher", "Dziś tańczę" czy "Tylko Ty", które odtworzone zostały dziesiątki milionów razy. Blonsky to także zawodnik Fame MMA, na którym stoczył trzy pojedynki i nadal jest niepokonany. 27 sierpnia 2022 dojdzie do jego rewanżowej walki z Marcinem Dubielem. Jego instagramowy profil obecnie śledzi ponad 1,1 miliona użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Kacpra wiemy obecnie niewiele. Przez wiele miesięcy był on w związku z inną znaną influencerką, Julią Kosterą. W 2022 para się jednak rozstała.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO