Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Justyna Steczkowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, mąż, dzieci

AKPA

Justyna Steczkowska jest polską piosenkarką, kompozytorką i aktorką filmową, która karierę rozpoczęła dzięki wygraniu „Szansy na sukces”. Wokalistka jest znana między innymi z takich hitów jak „Dziewczyna Szamana” czy „Za karę”, które w swoim czasie znajdowały się na szczytach list przebojów. Gwiazda ma na swoim koncie również występy w kilku filmach. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Justyna Steczkowska

Data i miejsce urodzenia: 2 sierpnia 1972, Rzeszów
Zawód: wokalistka
Partner: Maciej Myszkowski (2000-)
Dzieci: Leon (2000), Stanisław (2005), Helena (2013)
Wzrost: 164 cm
Waga: 48 kg
Instagram: @justynasteczkowska


Kariera

Justyna Steczkowska początkowo występowała w roli wokalistki z zespołami Agressiva 69, Wańka Wstańka, Shoco i Duet. Przełomowy dla jej kariery okazał się rok 1994, w którym wystąpiła w programie „Szansa na sukces”. Po zaśpiewaniu piosenki „Boskie Buenos” zespołu Manaam wygrała program. Zwycięstwo zapewniło jej występ na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Następnie wokalistka wygrała Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich i reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizja. W 1996 roku ukazał się jej pierwszy album „Dziewczyna Szamana”, który zdobył status platynowej płyty. Największą popularność przyniosły jej takie utwory jak „Grawitacja”, „Wracam do domu” czy „Oko za oko, słowo za słowo”. Steczkowska wystąpiła również w kilku produkcjach filmowych, między innymi w „Na koniec świata” i „Billboard”.

Życie prywatne

Piosenkarka w 2000 roku wyszła za architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Para doczekała się trójki dzieci – urodzonego w 2000 roku Leona, Stanisława, który przyszedł na świat w 2005 roku oraz Heleny, która urodziła się w 2013 roku. W 2017 roku pojawiły się informacje o kryzysie w ich małżeństwie i Steczkowska ogłosiła, że znajdują się w separacji. Wkrótce jednak udało im się pokonać te problemy.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO