Kim jest?

Josef Bratan - rap i MMA. Wiek, wzrost, walki, filmy, Instagram, dziewczyna

Instagram /josefbratan

Josef Bratan (a właściwie Joseph Natala Simao) urodził się w 1995 roku. Jest raperem, zawodnikiem mieszanych sztuk walki i osobowością internetową. Jego walki oglądać można na High League.

Wszystko o: Josef Bratan

Pełne imię i nazwisko: Joseph Natala Simao
Data urodzenia: 1995
Wzrost: 190 cm
Waga: ok. 74 kg
Zawód: influencer / raper / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @josefbratan


Kariera

Joseph Natala Simao (znany pod pseudonimem Josef Bratan) to raper, któremu popularność przyniósł udział w akcji #hot16challange. Obecnie jest on członkiem grupy G2ML i współpracował z takimi artystami jak Malik Montana, Diho, Kali czy Alberto (ten ostatni jest jego bratem). Bratan próbuje swoich sił także jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Na swoim koncie ma walkę z tiktokerem, Cesarzem Narcyzem, którą udało mu się wygrać. We wrześniu stoczy natomiast walkę z Maciasem. Josef Bratan znany jest także z kontrowersyjnych treści i materiałów, które udostępnia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jego instagramowe konto obserwowane jest przez blisko 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym rapera wiemy tak naprawdę bardzo niewiele, rzadko dzieli się on bowiem osobistymi informacjami w mediach społecznościowych. Co jakiś czas media donoszą o kolejnych szczegółach z jego życia.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO