Kim jest?

Joe Jonas - jeden ze sławnych braci. Wiek, wzrost, waga, żona, Instagram, dzieci

pl.wikipedia.org

Joe Jonas najbardziej znany jest ze swojej roli w „Camp Rock” i występów ze swoimi braćmi w zespole Jonas Brothers. W latach 2015-2019 był głównym wokalistą zespołu DNCE, a ich utwór „Cake by the Ocean” nucili chyba wszyscy. Teraz Joe Jonas ma 30 lat, piękną żonę i wychodzi na to, że jego rodzina niebawem się powiększy. Poznaj lepiej jednego z trzech braci Jonas!

Wszystko o: Joe Jonas

Pełne imię i nazwisko: Joseph Adam Jonas
Data i miejsce urodzenia: 15 sierpnia 1989, Casa Grande
Zawód: aktor, piosenkarz
Partnerka: Sophie Turner (żona od 2019 – obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 65 kg
Instagram: @joejonas

Kariera aktorska

Joe Jonas gościnnie zaczął pojawiać się w Hannah Montana i użyczył swojego głosu do bajki „Fineasz i Ferb”. Okazało się, że są to dla niego bardzo intratne propozycje.
W 2008 roku doczekał się, wraz z braćmi, pewnego rodzaju kopa na rozpęd – wystąpił wtedy w filmie dla młodzieży „Camp Rock”. Produkcja ta odniosła wielki sukces, więc nie ma w tym nic dziwnego, że udało się wypromować Jonasowi, wraz ze swoimi braćmi.
Ww tej samej stacji – Disney Channel – ukazał się również dokument: „Jonas Brothers – Living the Dream”. Disney Channel mocno na nich postawiło, więc wyszły seriale „Jonas” i „Jonas L.A.”. W 2010 roku wystąpił w roli jurora w „American Idol”. Pojawił się kilkakrotnie gościnnie w serialach „Rozpalić Cleveland” i „90210”.


Kariera muzyczna

Wraz ze swoimi braćmi – Nickiem i Kevinem – występowali w zespole Jonas Brothers, który zawiesili w 2013 roku. Później, w latach 2015-2019, występował z zespołem DNCE i wylansowali takie przeboje jak „Toothbrush” i „Cake by the Ocean”. W 2019 roku reaktywowali zespół Jonas Brothers i wylansowali takie przeboje jak „Only Human”, „What A Man Gotta Do” czy „Sucker”.

Życie prywatne

Kiedyś Joe Jonas spotykał się z piosenkarką Demi Lovato. Od 2016 roku randkował z Sophie Turner, której oświadczył się w 2017 roku. W 2019 roku para pobrała się. Plotki głoszą, że Joe Jonas i Sophie Turner spodziewają się dziecka.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO