Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Joanna Racewicz życiorys. Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

AKPA

Joanna Racewicz jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Była związana między innymi z RMF FM, TVP i TVN. Dała się poznać jako prowadząca i reporterka takich programów jak „Panorama”, „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie”. Obecnie jest prezenterką stacji Polsat News. W 2004 roku była nominowana do nagrody Telekamery magazynu „Tele Tydzień”. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Joanna Racewicz

Data i miejsce urodzenia: 24 maja 1973, Hrubieszów
Zawód: dziennikarka, prezenterka
Partner: Paweł Janeczek (2004-2010), Radek Mierzejewski
Dzieci: Igor Janeczek (2008)
Wzrost: 172 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @joannaracewicz


Kariera

Joanna Racewicz jest absolwentką polonistyki i studiów podyplomowych na Wydziale Dziennikarstwa UW. Karierę rozpoczynała od współpracy z lokalnymi mediami w Zamościu – była związana z „Kroniką Tygodnia” oraz RMF FM. Po przeprowadzce do Warszawy odbyła staż w redakcji „Teleexpressu”. W 1999 roku została reporterką i prezenterką „Panoramy”, gdzie pracowała do 2006 roku. Następnie została zatrudniona w TVN, gdzie w latach 2007-2010 prowadziła cykl „Dom otwarty” w „Dzień dobry TVN”. Z kolei w TVN Style współprowadziła program „Sekrety Mądrej Niani”. W 2010 roku, po tragicznej śmierci swojego męża, zawiesiła karierę. Na ekran powróciła w 2011 roku jako prowadząca „Panoramy”. W kolejnych latach pracowała w TVP, między innymi przy „Pytaniu na śniadanie”, „Panoramie dnia” oraz „Po przecinku”. W 2018 roku została prezenterką stacji Polsat News.

Życie prywatne

Dziennikarka w 2004 roku wyszła za porucznika Pawła Janeczka, który pełniąc funkcję oficera BOR zginął w 2010 roku w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Ma z nim syna Igora (ur. 2008). Obecnie jej życiowym partnerem jest Radek Mierzejewski, znany też jako Christopher van Denes.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO