Kim jest?

Joanna Opozda – gwiazda filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Joanna Opozda jest polską aktorką i modelką. Popularność przyniosły jej role między innymi w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość” czy „Diablo. Wyścig z czasem”, w którym wystąpiła wraz z Katarzyną Figurą i Bogusławem Lindą. Szczególnie dużo emocji budzi jej związek z Antonim Królikowskim, którego, jak się okazuje, zna już od wielu lat. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Joanna Opozda

Data i miejsce urodzenia: 2 lipca 1988, Busko-Zdrój
Zawód: aktorka, modelka
Partner: Antoni Królikowski (2020-)
Dzieci: brak
Wzrost: 172 cm
Waga: 50 kg
Instagram: @asiaopozda


Kariera

Joanna Opozda studiowała aktorstwo w PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2015 roku. Na dużym ekranie zadebiutowała jednak o wiele wcześniej – w 2009 roku otrzymała rolę w polsko-belgijskim filmie „Siemiany” w reżyserii Philipa Jamesa McGoldricka. Największy rozgłos przyniosła jej z kolei rola Jowity Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość”. Grana przez aktorkę postać szybko stała się jedną z najważniejszych bohaterek popularnej produkcji. Gwiazda pojawiła się gościnnie również w takich filmach i serialach jak „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Prawo Agaty”, „Barwy szczęścia” czy „M jak miłość”. Aktorka w 2016 roku wzięła udział w piątej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w którym zajęła ósme miejsce. Zdjęcia Opozdy pojawiły się we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”.

Życie prywatne

Gwiazda jest związana z aktorem Antonim Królikowskim. Chociaż są ze sobą dopiero od 2020 roku, znali się ze sobą już dużo wcześniej. Opozda w 2010 roku wcieliła się w Patrycję w reżyserskim debiucie Królikowskiego zatytułowanym „Noc życia”.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO