Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Jenna Dewan pochwaliła się na Instagramie ogromnym pierścionkiem. Jest zaręczona?

people.com

Jenna Dewan ułożyła sobie życie na nowo po rozwodzie z Channingiem Tatumem. Para poznała się na planie filmu „Step Up: Taniec zmysłów” w 2006 roku, gdzie mieli do zagrania parę zakochanych w sobie tancerzy. Uczucie przeniosło się do świata prawdziwego i trzy lata później postanowili się pobrać. Wydawało się, że są niezwykle szczęśliwą parą – chętnie razem pozowali do zdjęć, Jenna wpatrywała się w Channinga jak w obrazek, a on nie szczędził jej miłych słówek. Dlatego wiele osób było zdziwionych gdy w 2018 roku gruchnęła wiadomość, że para postanowiła się rozstać. Ich rozwód był prawdziwą wojną – byli małżonkowie nie potrafią się do dzisiaj porozumieć w kwestii wychowania 7-letniej Everly. W tle walczą również o pieniądze.

Channing zaczął spotykać się z Jessie J, a Dewan znalazła spokój u boku Steve’a Kazee’a. To właśnie jego dziecko nosi pod sercem. Okazuje się, że to nie jedyna zmiana w jej życiu.


Jenna Dewan – zaręczyny

Za pośrednictwem swojego Instagrama Jenna Dewan postanowiła przekazać swoim fanom bardzo dobrą wiadomość. Na zdjęciu można zobaczyć aktorkę i jej partnera w miłosnym uścisku, a Dewan prezentuje przy tym wielki pierścionek zaręczynowy. Pod zdjęciem napisała:

Całe życie kochać i rosnąć razem z tobą… Masz moje serce

Wszystko dobre, co się dobrze kończy? Zupełnie inaczej wygląda relacja byłego męża tancerki - Channinga Tatuma i jego nowej partnerki Jessie J. Przypomnijmy, że mają już na koncie jedno rozstanie. Niedawno ponownie Tatum i Jessie J postanowili się zejść. Czy zdecydują się teraz na taki ruch? Czas pokaże.

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

A lifetime to love and grow with you...you have my heart ❤️

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO