Kim jest?

JDabrowsky – rozśpiewany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

AKPA

JDabrowsky, czyli Jan Dąbrowski, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Chociaż zaczynał od filmików związanych z grami, największą popularność przyniosły mu nagrania, w których prezentuje swoje umiejętności wokalne. Dał się również poznać jako prowadzący „The Voice Kids”. Od dłuższego czasu jest związany z Sylwią Przybysz, z którą ma córeczkę Polę. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: JDabrowsky

Pełne imię i nazwisko: Jan Dąbrowski
Data i miejsce urodzenia: 29 września 1996, Legnica
Zawód: youtuber, prezenter radiowy i telewizyjny
Partner: Sylwia Przybysz (2018-)
Dzieci: Pola Dąbrowska (2020)
Wzrost: 175 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @jdabrowsky


Kariera

Jan Dąbrowski w 2011 roku założył w serwisie YouTube kanał „JDabrowsky”, na którym zaczął publikować filmiki poświęcone tematyce grafiki komputerowej. Dwa lata później postanowił zacząć robić nagrania związane z Minecraftem. Wtedy jego kanał dostrzegł SKKF i zaproponował mu stworzenie wspólnego odcinka, dzięki czemu młody youtuber zyskał duży rozgłos. Do tej pory współpracował między innymi z Gimperem, SKKF, SmavCraftem, Kisielem i Thorem. Obecnie Dąbrowski zajmuje się nie tylko grami, ale również nagrywaniem coverów znanych piosenek. Nagrał też patie wokalne do kilku utworów, wśród których znalazły się „Terefere” i „Jeden mały gest” Dj-a Remo, „Rzucam tuby” Donia i „W moim sercu” Verby. Dąbrowski w latach 2015-2016 prowadził audycję w radiowej Czwórce „Terefere Radio”. Od 2018 roku jest jednym z prowadzących program „The Voice Kids”.

Życie prywatne

JDabrowski pochodzi z Legnicy. W 2018 roku związał się z piosenkarką Sylwią Przybysz, z którą znał się już od kilku dobrych lat. W 2020 roku na świat przyszła ich córka Pola.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO