Zaskakujące?

Jarosław Bieniuk planuje przeprowadzkę i ślub z Martyną Gliwińską? kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

AKPA

Niedawno Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zostali rodzicami Kazimierza. Po wielu oskarżeniach i medialnej przepychance – postanowili wspólnie zająć się wychowaniem synka. Jak podaje tygodnik „Rewia”, rzekomo piłkarz postanowił zmienić swój stosunek do matki swojego dziecka. Ponoć chce zamieszkać z nią, a także wziąć ślub, aby stworzyć wspólnie szczęśliwą rodzinę. Przypomnijmy – wcześniej Bieniuk i Gliwińska byli parą przez 3 lata, a kobieta została przyjęta przez dzieci byłego piłkarza bardzo ciepło. Wszystko więc może się udać, chociaż już kilkakrotnie rozchodzili się i schodzili. Ale teraz mają wspólnie dziecko, więc wszystko może wyglądać inaczej. 

 


Jarosław Bieniuk weźmie ślub? 

W ubiegłym roku Martyna Gliwińska ogłosiła, że spodziewa się dziecka z Bieniukiem, a w rozmowie z „Na żywo” powiedziała, że jest gotowa na samotne rodzicielstwo. Wygląda jednak na to, że wszystko się zmieniło. Jak donosi tygodnik „Rewia” – dziecko, które niedawno przyszło na świat, wiele zmieniło. Ponoć Bieniuk zmienił swój stosunek do Gliwińskiej i nawet planuje z nią ślub: 

W grę wchodzi ślub, ale też przeprowadzka z Gdyni do stolicy i kupno mieszkania

Ponoć Oliwia – córka Bieniuka i Przybylskiej – planuje studiować w Warszawie. Dlatego też Bieniuk dopuszcza do siebie myśl o przeprowadzce: 

Marzy się jej stolica, a tata lubi ją mieć na oku. Może więc w związku z tym zarządzić przeprowadzkę całej rodziny

Czy naprawdę uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę? 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO