Kim jest?

Jan Bednarek - obrońca Świętych. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Jan Bednarek (a właściwie Jan Kacper Bednarek) to polski piłkarz, który urodził się 12 kwietnia 1996 roku w Słupcy. Jest jednym z filarów polskiej reprezentacji i regularnie występuje w barwach angielskiej drużyny Southampton, która gra w Premier League. Bednarek jest środkowym obrońcą.

Wszystko o: Jan Bednarek

Pełne imię i nazwisko: Jan Kacper Bednarek
Data i miejsce urodzenia: 12 kwietnia 1996 / Słupca
Zawód: piłkarz (obrońca)
Dzieci: córka Lilly
Partnerka: Julia Nowak
Wzrost: 189 cm
Waga: ok. 77 kg
Instagram: @janbednarek_


Kariera

Kariera juniorska i młodzieżowa Jana Bednarka związana była z polskimi klubami Sokół Kleczew, MSP Szamotuły i Lech Poznań. To właśnie w barwach popularnego Kolejorza Bednarek zadebiutował w Ekstraklasie (w jego barwach zdobył także Mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski, grał także przez sezon na wypożyczeniu w Górniku Łęczna. Dobre występy, talent i świetne warunki fizyczne gracza sprawiły, że zaczęły się nim interesować zagraniczne kluby. Ostatecznie młody zawodnik podpisał w 2017 roku kontrakt z angielskim Southampton, którego barwy reprezentuje do dziś. W tym samym roku Bednarek zadebiutował w dorosłej reprezentacji Polski (wcześniej grał także w drużynach młodzieżowych naszego kraju). Obecnie portal Transfermarkt wycenia go na 22 miliony euro.

Życie prywatne

Jan Bednarek w czerwcu 2022 roku wziął ślub ze swoją partnerką - Julią Nowak. Para wspólnie wychowuje córkę - Lilly. Piłkarz chętnie dzieli się zdjęciami rodziny w mediach społecznościowych (na przykład na wspomnianym wyżej instagramie).

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO