Kim jest?

Iwona Pavlović – jurorka „Tańca z gwiazdami”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

AKPA

Iwona Pavlović jest polską tancerką i międzynarodowym sędzią tanecznym. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dziedzinie i jest wielokrotną zdobywczynią tytułu mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Polskim widzom dobrze jest znana z programów „Taniec z gwiazdami” oraz „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, w których pełniła rolę jurorki. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Iwona Pavlović

Pełne imię i nazwisko: Iwona Szymańska-Pavlović
Data i miejsce urodzenia: 2 listopada 1962, Olsztyn
Zawód: tancerka
Partner: Arkadiusz Pavlović (1989-2008), Wojciech Oświęcimski (2009-)
Dzieci: brak
Wzrost: 163 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @ivonapavlovic


Kariera

Gdy Iwona Pavlović miała siedem lat, zaczęła trenować taniec ludowy. W wieku piętnastu lat zaczęła uczyć się tańca towarzyskiego w zespole tańca nowoczesnego Miraż. Z czasem zaczęła regularnie trenować taniec towarzyski wraz z partnerem Arkadiuszem Pavlovićem. W latach 1988-1991 parze udało się czterokrotnie zdobyć tytuł mistrzów Polski Amatorów w 10 tańcach oraz dwukrotnie tytuł mistrzów w tańcach latynoamerykańskich. W 1997 roku wspólnie założyli szkołę tańca „Pavlović – Szkoła mistrzów tańca”. Po zakończeniu kariery turniejowej Iwona Pavlović została sędzią międzynarodowym i obecnie sędziuje turnieje najwyższej rangi, między innymi mistrzostwa Europy oraz świata. Uczniami tancerki byli między innymi Agustin Egurrola i Przemysław Łowicki. W latach 2005-2011 była jurorką programu „Taniec z gwiazdami” TVN. Od 2014 roku tę samą funkcję pełni w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Polsatu.

Życie prywatne

Iwona Pavlović swojego pierwszego męża, Arkadiusza Pavlovića, poznala w 1981 roku na jednym ze zgrupowań tanecznych. W 1989 roku para pobrała się, po czym rozwiodła w 2008 roku po dziewiętnastu latach małżeństwa. W 2009 roku tancerka wyszła za przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego. Razem z nim wychowuje jego trzech synów.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO